4ZŠ Frýdek-Místek

Základní škola Frýdek-Místek
Komenského 402, 738 01 Frýdek-Místek
e-mail: 4zsfm@4zsfm.cz, tel: +420 558 432 551
IČ: 68157894
Datová schránka: feuhuph

Škola OnLine

Přihlášení

Vážení rodiče, zde se můžete přihlásit do Školy OnLine pro zjištění informací o vašem dítěti.

eStrava

Projektový den Přerov

V neděli 12. 10. 2014 jsme v počtu 56 žáků naší školy vyrazili na projektový den Přerov. Jeli všichni žáci sedmých ročníků v počtu 56 dětí a jejich třídní učitelé.
Do Přerova jsme vyjeli o půl sedmé ráno zájezdovým autobusem, o hodinu a půl později jsme již procházeli bránou do areálu výstaviště Přerov, kde probíhala prodejní výstava okrasného ptactva, holubů, drůbeže, králíků, psů, koček, hlodavců, kožešinových a terarijních zvířat a akvarijních ryb. Nejpočetnější zastoupení měli papoušci, kteří se ve výstavní hale ozývali hlasitým křikem a v nás tak evokovali pocit, že se nacházíme někde v pralesích Konga nebo Jižní Ameriky. Během projektového dne pojatého jako cvičení v terénu jsme jich viděli, systematicky zařadili a dovedli určit mnoho druhů. Ve venkovních prostorech areálu výstaviště jsme si prohlédli trhy s produkty zahrádkářů a chovatelů, kteří zde prodávali ovocné a okrasné dřeviny, sadbu a zahradní rostliny a další potřeby pro chov a zahrádku. Mnozí z nás neodolali a utratili všechny své peníze.
Ve dvanáct hodin jsme odjeli naším autobusem do hotelu Jana, kde jsme si vychutnali výborný oběd v krásném prostředí luxusu. Toto ukončení projektového dne bylo opravdu nevšedním zážitkem.
Do Frýdku - Místku jsme se vrátili o půl třetí odpoledne plní nádherných zážitků a s díky, že jsme mohli prožít tak krásný den s nabitým programem a plně hrazený z prostředků projektu.

Mgr. Tomáš Kania

Fofografie k prohlédnutí zde.

Tento projektový den byla financován z projektu Vidět, slyšet a dělat znamená umět, reg. č. CZ.1.07/1.1.24/01.0031

logo VSADZU